Poznań, Smochowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Powierzchnia
93,60 m2
Liczba pokoi
4

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą poznańskiego dewelopera z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynki nieruchomości. WarlimeksSp. z o.o. oferuje kompleks budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, przy ul. Wejherowskiej w Poznaniu. 
Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania (Smochowice), blisko drogi krajowej numer 92 (dawna DK2 na Świecko) w kierunku Pniew.  
Teren inwestycji umiejscowiony niedaleko lasu, równocześnie w niedalekiej odległości od centrów handlowo-usługowych, do których dojazd ułatwi bliskość przystanków autobusowych. 
Atrakcyjność lokalizacji nieruchomości niewątpliwie podnosi również bliskość lotniska Ławica.  
W okolicy znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, pocztowa, kościół, atakże obiekty rekreacyjno-sportowe oraz las i jeziora, w tym Kierskie i Strzeszyńskie, co sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.  

Nowoczesny projekt obejmuje 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, składających się z dwupoziomowych mieszkań z ogródkiem. Całość tworzy kameralne osiedle o eleganckiej architekturze i dobrze wpisuje się w sąsiedztwo o niskiej i mało zagęszczonej zabudowie. Jest to odpowiedź dewelopera na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią w architekturze piękno, prostotę i funkcjonalność. 

Powierzchnia użytkowa każdego segmentu wynosi 93,60 m2. Na parterze zaprojektowano duży 30-metrowy salon z kominkiem, prawie 8-metrową oddzielną kuchnię, toaletę, przedsionek oraz schowek pod schodami. Na piętrze znajduje się duża 7-metrową łazienka oraz trzy sypialnie. Dwie z nich zaprojektowane zostały jako pokoje o wielkości ok. 9 m2, natomiast trzecia sypialnia największa obejmuje powierzchnię ponad 15 m2, w tym również garderobę. 
Lokale posiadają ogrzewanie podłogowe oraz indywidualne piece kondensacyjne.

Duże tarasy oraz spore przeszklenia i ich południowa wystawa gwarantują dopływ światła słonecznego oraz naturalne źródło ciepła, co korzystanie przekłada się na koszty ogrzewania.  
W zależności od wybranego lokalu, mieszkańcy będą cieszyć się ogrodem o powierzchni od 130 m2 do ponad 339 m2. 
Każdy segment posiada również indywidualne wejście do domu oraz podjazd na dwa miejsca postojowe przed budynkiem, wykonane z kostki brukowej.
Bryła budynków przykryta została dachem płaskim.

Mieszkania przy ul. Wejherowskiej w Poznaniu to znakomite połączenie dobrej lokalizacji, znakomitego projektu i przystępnej ceny. 
Budynki wykonane zostały w najnowszych, energooszczędnych technologiach.Projektanci zadbali o wygodę przyszłych mieszkańców, niskie koszty eksploatacji oraz walory akustyczne projektowanych segmentów.   

Lokale z pełną własnością zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2021 r., a ceny poszczególnych z nich znajdują się w przedziale od 690.000 do 730.000 PLN brutto. 

Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Czubaszewska
Corner Nieruchomości
+48 533 995 664

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Jezioro, Las, Kościół, Przedszkole, Sklep
  • Komunikacja: Autobus
Magdalena Czubaszewska

Magdalena Czubaszewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty