Poznań-Stare Miasto, ul. Hawelańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
413 210 PLN
Powierzchnia
59,03 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Osiedle Hawelańska położone w spokojnej i cichej okolicy, jednocześnie blisko centrum Poznania, składa się z 3 budynków kompleksu mieszkaniowego, w którym znalazło się 300 mieszkań (I etap budowy) oraz kolejnych 3 liczących 230 mieszkań w budowanym obecnie etapie II. Aktualna inwestycja oferuje nowoczesne, komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania 2 oraz 3-pokojowe, z odrębnymi jasnymi kuchniami lub z aneksami kuchennymi.

Niekwestionowanymi atutami inwestycji są znakomitej jakości koncepcje architektoniczne, duże odległości między budynkami, ciekawa architektura budynków i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, jak Park Cytadela, czyli jeden z najcenniejszych przyrodniczo terenów w Poznaniu oraz Dolina Warty, z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi, zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum Poznania, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Co więcej, przy inwestycji planowany jest projekt trasy tramwajowej na Naramowice.

Ponadto w okolicy znajdują się wszystkie ważne miejsca, jak sklepy, apteki, szkoły i punkty gastronomiczne.

Oferowane mieszkanie o powierzchni 59,03 m2 mieści się na pierwszym piętrze budynku, z południową ekspozycją salonu zapewni dopływ światła słonecznego i naturalne dogrzewanie mieszkania.

Funkcjonalny układ lokalu obejmuje pomieszczenia o następujących powierzchniach:
- pokój - 15,02 m2
- pokój - 10,89 m2
- salon z aneksem kuchennym - 22,36 m2
- łazienka - 5,30 m2
- korytarz - 7,84 m2.

Salon posiada posiada obszerną loggię (6,2 m2), umożliwiającą wypoczynek na świeżym powietrzu.

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego, w cenie 15 000 zł.

Przewidywany termin realizacji inwestycji to III kwartał 2019.

W tym budynku posiadamy w ofercie mieszkania o powierzchni 42 m2 do 63 m2, w cenie od 299 904 do 439 250 zł.

Na terenie Poznania współpracujemy z kilkudziesięcioma deweloperami, dzięki czemu możemy zaoferować pełen przekrój nieruchomości w różnych lokalizacjach, na terenie miasta Poznania i okolic. Jestem przekonana, że uda nam się znaleźć wymarzone mieszkanie w rozsądnej cenie dla potencjalnego klienta. Pozytywne relacje z deweloperami pomagają nam w negocjacjach cenowych, dzięki czemu zakup nieruchomości z naszym biurem, z pewnością okaże się satysfakcjonujący dla każdej ze stron.

Zapraszam do kontaktu.

Magdalena Czubaszewska
+48 533 995 664

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Park, Sklep, Plac zabaw, Szkoła, Bank, Przedszkole, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Autobus
Magdalena Czubaszewska

Magdalena Czubaszewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu