Poznań, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
248 000 PLN
Powierzchnia
25 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Zapraszam do zakupu kawalerki zlokalizowane jw samym centrum Poznania ul.Kwiatowa.
Mieszkanie znajduje się w kamienicy która jest w trakcie pełnej rewitalizacji:

Remont obejmuje min:

- dach
- elewacja zewnętrzna
- nowe okna
- nowe piony wod-kan
- remont klatek schodowych
- oficynę
- ogrzewanie
- instalacje elektryczne

W kamienicy trwa już remont. Wymienione są już wszystkie instalacje, łącznie z grzejnikami. Okna wstawione. W październiku zaplanowanie jest już uruchomienie ogrzewania.
Zakończenie remontu w przyszłym roku.

Lokal w całości do remontu, instalacje w mieszkaniu są już rozprowadzone, okna zamontowane.

Forma własności: Pełna własność KW z udziałem w gruncie.

Lokalizacja:
Mieszkanie jest położone w Poznaniu przy ul. Kwiatowej- bardzo dobra lokalizacja, 200 m do ul. Półwiejskiej 300 m do Kupca Poznańskiego, 400 m do Starego Browaru, 200 m do Placu Bernardyńskiego, na którym kupisz świeże owoce i warzywa. W sąsiedztwie również Zielone Ogródki im. Zakrzewskiego, Park Chopina, Park Dąbrowskiego przy Starym Browarze. Ponadto banki, poczta, siłownie, restauracje, kino - pełne zaplecze usługowe. 150 m do przystanku tramwajowego, 200 m do przystanku autobusowego.


Zapraszam na prezentacje

Tomasz Kuciński
530 900 334

Tomasz Kuciński

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty