Podlesie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 600 PLN

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki zlokalizowane w Podlasiu Gmina Głuchołazy.
Z działki rozprzestrzenia się przepiękny widok na pasmo górskie.
Bezpośrednie otoczenie budynki zabudowane domami jednorodzinnymi, a także las.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Niebywałym atutem gminy jest położenie blisko Jeziora Nyskiego oraz Otmuchowskiego a także pasma Jeseników, które tworzą w gminie centrum turystyczne Południowej Opolszczyzny.

Oferta sprzedaży obejmuje dwie działki o łącznej powierzchni 2 784 m2. Nr działkę 70/5 i 70/3. Z czego na mniejszej działce znajduje się domek letniskowy o powierzchni 28 m2.

Cena sprzedaży całości 95 600 zł + 23 VAT


Nieruchomość sprzedawana jest przez syndyka masy upadłościowej spółki, cena może ulec zmianie, więcej informacji udzielę telefonicznie.
Podczas sprzedaży wszelkie wpisy w KW zostaną usunięte, nieruchomość sprzedawana będzie bez obciążeń w dziale III i IV KW.Zapraszam do kontaktu udzielę szczegółowych odpowiedzi

Tomasz Kuciński
530 900 334

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Góry, Las, Restauracja, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Tomasz Kuciński

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu