Poznań, Radojewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 197 000 PLN
Powierzchnia
3 005 m2

Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w północnej części Poznania, przy ul. Świetlikowej (obręb Radojewo). 
Działka budowlana o łącznej powierzchni 3005 m2, z możliwością podziału na dwie mniejsze. Okoliczny teren przeznaczony jest pod budownictwo jednorodzinne, z możliwością zabudowy bliźniaczej, co umożliwia deweloperom realizację ciekawych inwestycji.

Media: woda, prąd, gaz - w drodze.

Nieruchomość umiejscowiona w otoczeniu licznych terenów rekreacyjnych, blisko lasu, Rezerwatu Morasko oraz rzeki Warta. 
W pobliskim Umultowie znajduje się wybudowany w 2018 roku zespół szkolno-przedszkolny, kampus uniwersytecki, pływalnia, sala widowiskowo-sportowa, boiska, nowoczesny plac zabaw i inne obiekty rekreacyjne. 
Świetna lokalizacja dla osób ceniących ciszę oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, jednocześnie pragnących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania. 


Cena 1 197 000 zł brutto.

Zapraszam do kontaktu,

Magdalena Czubaszewska
Corner Nieruchomości
+48 533 995 664

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Rzeka, Las, Hala sportowa, Plac zabaw, Fitnes, Żłobek, Zabudowa niska, Sklep, Basen, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Magdalena Czubaszewska

Magdalena Czubaszewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty