Rokietnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej na północny zachód od Poznania (ok. 10 km) w Rokietnicy, przy ul. Witkowej.
Działka budowlana o łącznej powierzchni 1120 m2, objęta jest MPZP (tereny przeznaczone do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). 

Media: woda, prąd, gaz - w drodze.

Gwarancję atrakcyjności zapewnia lokalizacja w zacisznej okolicy, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury (sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw) oraz bliskość stacji PKP oraz Zachodniej Obwodnicy Poznania .

Nieruchomość umiejscowiona w otoczeniu licznych terenów zielonych, dających możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu oraz jezior: Pamiątkowskiego, Lusowskiego, Kierskiego Małego i Kierskiego – jednego z centrów żeglarstwa, co stanowi wspaniałe warunki dla miłośników sportów wodnych czy wędkarzy.


Cena 295 000 zł brutto.

Zapraszam do kontaktu,

Magdalena Czubaszewska
Corner Nieruchomości
+48 533 995 664

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Rzeka, Zabudowa niska, Las, Plac zabaw, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Magdalena Czubaszewska

Magdalena Czubaszewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corner Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Corner Nieruchomości z siedzibą przy Piątkowska 116/A8, 60-649 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz.kucinski@cornernieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty